محل تبلیغات شما

به نام خدا

سلام

خوب ادامه مطلب خود یی تا اینجا گفتم که دیگه این موضوع واقعا مشکل ساز شده بود واسه من البته خیلی سعی کردم که ترکش کنم ولی نمی شد چون همیشه اینترنت بود و مکان خالی واس این کار هم که زیاد حتی تا جایی من وضعم خراب بود که سر کار هم این کارو می کردم واقعا تصورش سخته العان واسه خودم که من دگه کی بودم خلاصه همش دعا می کردم چی می شه که اینترنت قطع بشه اصلا مثلا یک سال اینترنت کلا قطع بشه تا مگه این در دست رس بودن از بین بره و من نتونم به راحتی به سایت های دسترسی داشته باشم که حتی این قعطی اینترنتم اتفاق افتاد همین سال ۹۸ فک کنم یه دو هفته اینترنت همراه قطع شد ولی به محض اینکه وصل شد دوباره همه چی برگشت سر جای اولش خلاصه اینو گفتم تا بگم حتی قعطی اینترنتم افاقه نکرد که نکرد تا این داستان فراموشی یهو امد به ذهن من خطور کرد دقیقا یادم نمی شه صبح که از خواب بیدار شدم گفتم من اصلا خودیی نمی کردم تا العان .من اصلا بلد نیستم این کارو .اصلا فیلم چیه .کلا اون بخش از وجودمو شروع کردم به انکار کردن و یعنی هروقت که به ذهنم می امد که برم اون کارو کنن کلا انکارش می کردم  که مگه من اصلا این کارم یا اصلا مگه من تا حالا این کارو کردم .من اصلا از خود یی بدم می اد .چه کاره چندش اوری و از اینجور انکارا و خدایی با خودم دعوا می کردم  تا موفق شدم شکستش بدم و از این نعمت ذهن فراموشی تونستم  نهایت استفاده کنم همه ما می تونیم که چیزی که دوست نداریم رو ترک کنیم بدون هیچ هزینه فقط باید بخوایم .

البته من کارای دگه هم با این انکار و فراموشی کردم که تو مطالب بعدی می نویسم ولی اگه کسی نظری داره یا تجربه مشابه لطف به اشتراک بذاره ممنون تا بعد بدرود

فراموشی(خودارضایی)

فراموشی(خود ارضایی)

اصلا ,فراموشی ,اینترنت ,کارو ,نمی ,ولی ,من اصلا ,این کارو ,می کردم ,می کردم  ,مگه من

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها